Хотите проиобрести footballist.ru? Пишите — interlimited@gmail.com
"Александрия" разгромила сборную потенциальных новичков. Контрольный матч. Первая лига

ПФК «Олександрія» провів свій перший спаринг в рамках підготовки до 22-ї першості України з футболу серед команд першої ліги.

Суперниками головної команди була збірна потенційних новачків.

В першому таймі на поле вийшли гравці, які знаходяться на перегляді та ті, що мають контракти.

Гра проходила в основному в центрі поля без небезпечних моментів біля воріт обох команд.

Лише під завісу першого тайму В. Шевченко відкрив рахунок в матчі, обігравши захисників та пробивши у дальній кут воріт - 1:0.

У другому таймі А.Купцов зробив багато замін, в основному випускаючи на поле гравців з молодіжного складу та гравців, що знаходяться на перегляді.

В середині другого тайму В.Шевченко після подачі з лівого флангу оформив дубль - 2:0.

Остаточний рахунок встановив А.Гаркуша, який відзначився після навісу О.Антонова. 3:0 Впевнена перемога ПФК«Олександрії».

Наступний контрольний матч наша команда проведе 19 червня в Дніпропетровську з «Дніпром». Початок зустрічі о 18:00.